SeoReef. Копірайтер англійською.

  1. Головна
  2. Блог
  3. SeoReef. Копірайтер англійською.

Потрібен грамотний копірайтер англійською мовою? Команда авторів Seoreef створює якісний копірайтинг англійською за доступною ціною. Якщо ви шукайте відповідального копірайтера, який грамотно пише англомовні тексти, тоді ви оціните рівень наших авторів на тестовому завданні. Надішліть технічне завдання прямо зараз, і найближчим часом наш копірайтер англійською видасть вам 100% якісний контент. І саме в тій подачі, яка найбільш органічно відповідає вашій меті.

Наші переваги

Замовляючи копірайтинг на англійській команді Seoreef, куди входять автори, редактори та перекладачі, ви отримуєте на виході якісний текстовий продукт з потрібними параметрами. Неважливо, чи ми пишемо продає спич або заглиблюємося в ємну тематику, як клієнт ви завжди можете розраховувати на серйозний підхід з нашого боку. Ми гарантуємо:

  • Грамотний та легко читальний контент;
  • Відповідність текстів стандартам пошукових систем;
  • Адекватні терміни виконання завдання;
  • Багатий вибір тематик, у яких ми справді сильні;
  • Додаткова перевірка кожної статті англомовним редактором.

Чому ми?

Чи є сенс звертатися до команди райтерів, коли можна знайти виконавця на біржі? Наш аргумент полягає в тому, що наш копірайтер англійською економить вам і час, і гроші. У мережі справді є безліч талановитих авторів, які серйозно підійдуть до замовлення та візьмуть за це зовсім небагато. Але на пошуки таких самородків піде чимало часу. Ми ж пропонуємо вам відразу поставити процес “на потік”, делегуючи завдання злагодженої команди професіоналів. Адже кожен член команди знає своє завдання і працює у своєму шляху на загальний результат. Це підхід Seoreef.

Не знаєте англійську? Не проблема!

Можливо, ви погано знаєте або зовсім не знаєте англійську, але хочете ефективно освоювати англомовні ніші. У такому разі копірайтер англійською мовою, якого ви залучаєте до проекту, повинен гарантувати, що якість контенту буде відповідати природному рівню носія англійської мови. Де ж знайти такого профі?

Для цих цілей у команді Seoreef є досвідчений англомовний редактор, через якого проходять усі написані копірайтером тексти. Додатковий контроль грамотності та відповідності стандартам “native speaker” – гарантія якості англомовного тексту.

Копірайтер англійською: вартість

Вартість копірайтингу англійською мовою залежить від двох параметрів – обсягу написаного тексту та трудомісткості завдання, яке ставиться перед автором. Видання прес-релізів, наповнення сайтів, написання оглядів на спеціальні тематики – це і багато іншого доступне клієнтам Seoreef за помірними тарифами. Після ознайомлення з технічним завданням, яке ви можете надати у вільній формі, вам буде озвучено вашу ексклюзивну ціну з урахуванням знижки.

Ми гарантуємо ємні за змістом та органічні за формою англомовні тексти на будь-яку тематику. Надсилайте свої технічні завдання нам у телеграм, на почту чи в скайп.

Зображення

Копирайтер на английском.

Схожі:

Останні відгуки