Договір публічної оферти

Інтернет-проект seoreef.com (продавець) є агенством з копірайтингу, рерайтингу та перекладів текстів англійською мовою.

Загальні положення

1.1. Справжня оферта є офіційною пропозицією  «seoreef.com», далі за текстом — «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі за текстом — «Договір», та розміщує Публічну оферту (пропозиція ) на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://seoreef.com (далі – «Інтернет-сайт»).

1.2. Моментом повного та безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, зазначеними на Інтернет-сайті Продавця.

Поняття та визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, нижченаведені терміни мають такі значення:

 • «товар» – текстовий контент (копірайтин, рерайтинг, переклад);
 • «Інтернет-магазин» – відповідно до Закону України «Про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи чи послуги шляхом вчинення електронної угоди.
 • «Продавець» – компанія, що реалізує послуги, що надаються на Інтернет-сайті.
 • «Покупець» – фізична особа, яка уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.
 • «Замовлення» – вибір окремих позицій із переліку товарів, зазначених Покупцем під час розміщення замовлення та проведення оплати.

Предмет договору

3.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов’язується сплатити та прийняти Товар на умовах цього Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, зокрема:

 • добровільний вибір Покупцем товарів у Інтернет-магазині;
 • самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
 • оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
  обробка та доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Терміни та порядок оплати

4.1. Порядок оплати передбачає один із варіантів:

 • повне одноразове перерахування коштів;
 • авансування;
 • поетапна оплата у міру виконання технічного завдання;
 • оплата за фактом виконання.

4.2. Вибраний варіант затверджуються в особистому листуванні в месенджерах, email ДО ОПЛАТИ.

Умови повернення коштів

5.1. Якщо робота на замовлення не виконана або не відповідає зазначеному опису послуги, покупець має право відправити роботу продавця на доопрацювання для того, щоб продавець переробив роботу та здав її наново.

5.2. Якщо робота виконана повною мірою, відповідно до ТЗ (технічне завдання), то кошти неможуть бути повернені клієнту з об’єктивних на те причин.

5.3. Якщо клієнту не подобається виконана робота, хоча вона й у рамках ТЗ, фахівець може зробити корективи.

5.4. Якщо клієнт поповнив баланс, але роботи ще не розпочато на його замовлення, повернення коштів можливе за вирахуванням комісії переказу.

5.5. Якщо робота виконується і клієнт бажає її призупинити, передоплата може бути повернена в обсязі тих робіт, які ще не розпочаті, за вирахуванням комісії переказу та витраченого часу на підготовчі роботи з виконання його замовлення.

5.6. Якщо ТЗ передбачає використання послуг додаткових організацій або спеціалістів не проекту seoreef.com та їх послуги вже були оплачені, передоплата може бути повернена частково і якщо роботи не розпочато. До таких підрядників можна віднести додаткові роботи зі складання семантичного ядра тощо. Терміни повернення коштів залежать від повернення грошей підрядниками.

5.7.Будь-які суперечки та розбіжності між продавцем і покупцем вирішуються у переговорах, ми нормальні люди, при здоровому глузді.

Норми безпеки

6.1. Якщо між покупцем та продавцем не обговорено інше, після виконання та оплати замовлення всі права на розроблений у цьому замовленні об’єкт інтелектуальної власності переходять до покупця. Покупець вважатиметься правовласником цього об’єкта.

6.2. Продавець погоджується з тим, що будь-яка публічна інформація, отримана від покупця, є конфіденційною і не повинна передаватися або використовуватися для будь-яких цілей, крім виконання замовлення.

Умови роботи

7.1. Термін зберігання файлів, які були надані у листуванні, становить 6 місяців.

7.2. Якщо замовлення було завершено без оплати на користь продавця, покупець не має права використовувати будь-які матеріали (результат роботи або її частину), надані продавцем. У разі порушення можливі санкції та скарги до DMCA.

7.3. Тексти перевіряються на унікальність за допомогою сервісу text.ru. Якщо за бажанням клієнта потрібно провести перевірку в інших сервісах треба обов’язково попередньо погодити цей момент.

7.4. Тексти для “дорослих” ми НЕ пишемо.

7.5. Фарма, есе та казино МИ ПИШЕМО але з обмеженням за унікальністю, мінімум 80%.

Термін дії договору

8.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту отримання особою, що направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції у порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України “Про електронну комерцію”.

8.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару шляхом повернення коштів

8.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, у разі невиконання однієї із сторін умов цього Договору та у випадках, передбачених чинним законодавством України.