Якою має бути максимальна кількість символів у статті

  1. Головна
  2. Блог
  3. Якою має бути максимальна кількість символів у статті

Якщо чесно, то тут немає однозначної відповіді на запитання: “Яка має бути максимальна кількість символів у статті?”

Якщо брати до уваги, що ми все-таки в Інтернеті, де не кожен відвідувач має можливість довго читати, то короткі статті будуть доречними.

Знову ж таки, найголовніше це якість і корисність викладеного. Якщо ваша стаття відповідає цим двом вимогам, то вам не варто турбуватися про те, якою вона буде коротка або довга.

Ідеальна стаття, яка вона?

Якщо ви хочете отримати якісний контент, ви повинні створити докладну і зрозумілу статтю. Не забувайте, кожен читач сприймає прочитане по-своєму.

Створення списків.

Створення списків у статтях (не елементи) допомагає читачам зосередитись на основних моментах та швидко перейти до вибраного пункту. Хороший спосіб у довгих статтях, так ви скоротите її і підкажіть, що це ще не все, що тема розвивається далі.

Що дає докладна та якісна стаття?

Детальна стаття приваблює трафік на ваш блог. Читач любить докладну та якісну інформацію. Таку статтю він додасть до обраного і повернеться до неї ще.

Тому, незалежно від того, якою буде стаття довгою або короткою, пишіть так, щоб читач повернувся до неї або на блог. Адже основна мета блогу це відвідувачі.

Хочу наголосити ще, що максимальна кількість символів у статті формується від теми блогу. Тобто, якщо блог зроблено з метою обміну знань, посилань, спілкування, то тут короткі статті дуже доречні.

Якщо ж, допустимо навчальна чи інформаційна, то без довгих та докладних не обійтися.

На сайті є портфоліо, де є приклади, є відгуки, вони всі реальні з посиланнями на джерело.

Ми працюємо із постійними замовниками, але завжди раді новим!

Звертайтесь за контактами
email – D007D007@gmail.com
skype – D007skype
telegram – D007user

Зображення

максимальное количество символов в статье

Схожі:

Останні відгуки